Лудогорец би Литекс с 3:1 (СНИМКИ и ВИДЕО)

Лудогорец победи Литекс с 3:1 в Разград. Бьорн Йонсен откри за Литекс, а точни за Лудогорец бяха Кишада, Козмин Моци и Дани Абало.

В 14-ата минута Кишада не успя да улучи топката след хубав пас на Мисиджан.

В 19-ата минута падна първото попадение и единствено във вратата пазена от Владислав Стоянов. Бьорн Маарс засече центриране отляво сред разредената защита на домакините и с плонж отблизо вкара за 0-1.

В 30-ата минута Кишада нацели гредата с удар от наказателното поле, след което Дяков опита да вкара с глава на празната врата, но топката мина встрани.

В 38-ата минута Марселиньо изведе Кишада сам срещу вратаря, при което бразилецът запрати топката между стражът на Литекс и тя попадна в мрежата на гостите.

В 56-ата минута Кишада остави Лудогорец с човек по-малко, след като бе изгонен за втори жълт картон.

В 75-ата минута Моци бе оставен сам на близката греда при центриране от фаул и вкара с глава за 2-1.

В 83-ата минута Румен Руменов остави и Литекс с човек по-малко на терена за втори жълт картон.

В добавеното време испанецът Дани Абало бе точен за крайното 3-1.