След тежък мач на Герена, Левски отстрани Лудогорец от Купата на България (ВИДЕО)

Левски отстрани Лудогорец след гол на Антонио Аниете и е на финал за Купата на България.

В 8-ата минута Бедоя напредна отляво и центрира в наказателното поле на Лудогорец, но Аниете изпрати топката в аут.

В 27-ата минута Марселиньо надигра с лекота Борислав Стойчев, навлезе в наказателното поле и отправи удар, но топката срещна гредата.

В 33-ата минута Лудогорец организира бърза контраатака, Кишада бе изведен от Марселиньо, който финтира вратаря и пусна към Мисиджан, който шутира, но в аут.

В 55-ата минута Домовчийски направи опит да шутира, но Барт направи шпагат, след което Бедоя отправи удар, но Стоянов се справи.

В 60-ата минута Ангуло центрира от корнер, топката стигна до Минев, който изби в собствената си греда, след което топката достигна до Анисе, който опита да стреля, но бе блокиран.

В 83-ата минута Марселиньо вкара на Левски, но малко преди финалния удар играта бе спряна поради негово нарушение.

В 91-ата минута Антонио Аниете отправи мощен шут към вратата пазена от Владо Стоянов и вкара за крайното 1-0.