СНИМКИ: Безяк с хеттрик за Лудогорец U21 срещу ЦСКА

Лудогорец U21 наказа ЦСКА с 4:1 в мач от XXIX кръг на младежката група до 21 г.. С хеттрик се разписа Роман Безяк. Освен Безяк, участие в двубоя от А отбора взеха доскоро контузеният Йордан Минев, Александър Александров и Георги Терзиев. Четвъртото попадение в мрежата на ЦСКА бе дело на юношата Томас Цвятков.

250 зрители на стадион „Балканфарма“ в Разград наблюдаваха разгрома на Лудогорец U21 над ЦСКА, който можеше да бъде далеч по-изразителен. Антонио Георгиев удари греда, а на няколко пъти нападателите пропуснаха от изгодни позиции. Йордан Минев, който доскоро се възстановяваше от контузия, също изпусна да се разпише с глава след добра атака и отлично центриране на Безяк през второто полувреме.

След победата над "армейците" Лудогорец е на първо място във временното класиране с две точки пред Литекс, който е с мач по-малко.

Съставът на Лудогорец: Георги Аргилашки, Йордан Минев, Георги Терзиев, Александър Александров, Преслав Ивелинов Петров, Веселин Любомиров, Кристиян Китов - к, Олег Димитров, Томас Цвятков, Денислав Александров, Роман Безяк

През второто полувреме като резерви се появиха Мартин Кирилов, Георги Кънчев и Антонио Георгиев.