Милсами изненада Лудогорец, очакваме продължението след седмица в Молдова (СНИМКИ и ВИДЕО)

Молдовския шампион Милсами (Орхей) победи Лудогорец с 0-1 като гост в Разград. Точен за молдовците бе Александру Антонюк в 41-ата минута.

Това бе официалнияш дебют на новия старши треньор Бруно Рибейро.

В 30-ата минута Мишо Александров, а след това и Мисиджан стреляха в посока вратата на Милсами, но стражът им отрази и двата удара.

През второто полувреме Лудогорец бе по-активният на терена, но късметът не бе с тях и не стигнаха до гол във вратата на молдовците.

В 85-ата минута Сисиньо напредна, проби, но изгуби топката, която попадна в Препелица, който стреля, но изпрати топката над вратата.

Реваншът е след седмица в Молдова, а преди това Лудогорец ще се изправи в събота срещу Литекс в Ловеч в първия кръг от "А" група.