Лудогорец наби Левски в Разград (СНИМКИ и ВИДЕО)

Снимки: ludogorec.net
Лудогорец победи Левски с 2-0 в Разград. Точни за "зелените" бяха Марселиньо в 61-ата и Мисиджан в 86-ата минута.

В 14-ата минута Лукас Саша стреля плахо с глава право в ръцете на Йоргачевич.

Най-чистото положение за гол през първата част бе за столичани, което дойде след нестандартен удар на Цонев. Топката влизаше под гредата, но Владислав Стоянов успя да избие със сетни усилия в корнер.

В 49-ата минута Вандерсон проби отлично и центрира остро, но Мисиджан не успя да стигне до топката.

В 61-ата минута домакините получиха право да изпълнят фаул пред наказателното поле. Марселиньо чукна към Вандерсон, който му спря топката, и звездата на разградчани технично прати топката покрай стената с долния ляв ъгъл на Йоргачевич.

В 86-ата минута Върджил Мисиджан се разписа с безпощаден удар след двойно подаване с Вандерсон.