Лудогорец с класика срещу Пирин, Кешеру блести с два гола (ВИДЕО)

Снимка: ludogorec.net (архив)
Лудогорец победи като гост Пирин (Благоевград) в среща от VI Кръг на "А" група. Точни за "зелените" бяха Александър Василев и на два пъти новото попълнение Клаудиу Кешеру.

В 15-ата минута Натанаел стреля опасно, но извън целта.

Няколко минути по-късно Александър Василев успя да реализира за 0-1, след като получи от Клаудиу Кешеру. Малко преди това Моци успя да нацели напречната греда, след като засече центриране от корнер.

В 34-ата минута на двубоя, Кешеру успя да удвои резултата. Със силен удар в левия ъгъл на Костов успя да реализира първото си попадение със зеления екип.

В 50-ата минута Маркиньос стреля към Борян, но той изби топката, след което бе отсъдена засада за Маркиньос.

Въпреки, че нацели гредата в 62-ата минута Кешеру, успя да вкара и второто си попадение в срещата след перфектна асистенция на Мисиджан.

Лукоки имаше шанс на два пъти да вкара за 0-4, но и в двата случая Костов се намеси подобаващо.

Следващата среща на Лудогорец е срещу Славия на 28 август в Разград.