С трима контузени завърши победата на Лудогорец 2 над Литекс 2 (ВИДЕО)

Снимка: ludogorec.net
Лудогорец II записа втора победа в "Б" група. Тимът на Веселин Бранимиров би с 2:1 втория отбор на Литекс.

Още в първата минута Лудогорец II поведе след гол на Джонатан Кафу, който получи от Лукоки. Няколко минути по-късно в 7-ата минута резултатът вече бе 2:0 след гол от дузпа на Лукас Саша за нарушение срещу Жуниор Кишада.

Три минути преди края на срещата Литекс 2 успя да върне едно попадение във вратата на Лудогорец след гол на Чавдар Ивайлов.

И трите смени в Лудогорец бяха принудителни след груби нарушения на играчи на Литекс.

След този двубой Лудогорец 2 изравни по точки опонента си Литекс 2. И двата отбора имат по 7 точки.

Лудогорец II - Литекс II 2:1

Лудогорец 2: Георги Аргилашки, Йордан Минев (78 - Марем), Витиня, Преслав И. Петров (15 - Попадийн), Венцислав Керчев, Лукас Саша, Олег Димитров - к, Джоди Лукоки, Джонатан Кафу, Жуниор Кишада (5 - Карамфилов), Янаки Смирнов

Резерви: Емил Господинов, Христо Попадийн (15 - Петров), Тейнур Марем (78 - Минев), Боримир Карамфилов (5 - Кишада), Антонио Георгиев, Златко Бонев, Ерик Почански

Старши треньор: Веселин Бранимиров

Литекс 2: Александър Конов, Елтон дос Реис, Антон Недялков, Виктор Мицаков, Илия Миланов - к, Александър Цветков, Кирил Десподов, Реян Даскалов, Тонислав Йорданов, Чавдар Ивайлов, Галин Минков

Резерви: Иван Аврамов, Мартин Митов, Ангел Лясков, Добромир Бонев, Кристиян Славов, Валери Христов, Динко Митрев

Старши треньор: Стамен Белчев