Лудогорец и Черно море не успяха да се победят (СНИМКИ и ВИДЕО)

Лудогорец и Черно море завършиха на равно 1-1 в срещата от XI кръг на "А" група. Точен за моряците бе Курьор в 46-ата минута, а в 55-ата Клаудиу Кешеру изравни резултата.

През първата част на няколко пъти от Черно море имаха шанса да отбележат, но това така и не се случи. Същото важи и за Лудогорец, който направи немалко пропуски.

В 18-ата минута Кешеру нацели гредата след изпълнение от пряк свободен удар.

В 35-ата минута Марселиньо пусна към Кафу, който бе пресечен от Венков и топката излезе в корнер.

В 42-ата минута Препелица пробва с мощен шут, но над напречната греда, две минути по-късно Марселиньо и той опита, но отново в аут.

В 46-ата минута останалият сам срещу Борян, Курьор вкара първото попадение в срещата.

В 55-ата минута Лудогорец изравни чрез Клаудиу Кешеру.

В 75-ата минута Анисе засече с глава, но топката мина в страни от гредата.

До последно Лудогорец опитваше да отбележи победен гол, но това така и не се случи.