Лудогорец U19 отнесе Пирин с 5:1

Снимка: ludogorec.net (архив)
Лудогорец U19 победи убедително Пирин с 5:1 в мач от елитната юношеска група. Отборът, воден от треньорите Галин Иванов и Тодор Живондов, остава на трето място в класирането на две точки зад ДИТ. „Орлите“ обаче са с мач по-малко. Ако го вземат, ще се превърнат в едноличен лидер.

Неделният двубой в Разград премина при тотална доминация на талантите от школата на шампионите. Кирилов отбеляза два гола в 48-ата и 64-ата минута, а по веднъж се разписаха Юнуз в 20-ата и Ковачев в 42-ата. Гостите от Благоевград си отбелязаха и авгогол в 56-ата минута.

„Стана добър мач. Резонна победа над корав съперник“, коментира треньорът Галин Иванов.

Съставът на Лудогорец срещу Пирин: Симеонов, Благоев, Великов, Карачоров, Станимиров, Георгиев, Стоянов, Юсуфов, Юнуз, Ковачев, Кирилов (Стойнов, Мехмед, Тенев)