Лудогорец направи равен с Литекс (ВИДЕО)

Снимка: ludogorec.net (архив)
Лудогорец и Литекс завършиха с равенство от 1-1 срещата от XIX кръг в Ловеч. Точен за Лудогорец бе Марселиньо от пряк свободен удар в 53-ата минута.

В 5-ата минута Джонатан Кафу опита удар посока вратата на Литекс, но стражът им успя да избие.

В 9-ата минута Йонсен заби топката в мрежата на Лудогорец, но бе отсъдена засада.

В 25-ата минута Кешеру стреля силно, но Баривиейра лови.

До края на първата част двата отбора си размениха по няколко удара към вратите, но нищо сериозно.

В 53-ата минута бе отсъден пряк свободен удар за Лудогорец, след който Марселиньо откри резултата.

В 68-ата минута Арсенио Нунеш изпълни фаул в близост до пеналта на Лудогорец, след което топката попадна в Страхил Попов и той изравни.

В 77-ата минута Лудогорец остана с човек по-малко след втори жълт картон на Йордан Минев.

Последния мач на Лудогорец за 2015 г. е срещу Черно море на 12 декември във Варна.