Лудогорец би Монтана с 1:0 (ВИДЕО)

Снимка: ludogorec.net (архив)
Лудогорец успя да победи като гост Монтана с 1:0. Голмайстор в мача бе Клаудиу Кешеру.

През първото полувреме "орлите" доминираха над домакините, но допуснаха много пропуски, допуснати от Вандерсон, Марселиньо, Джонатан Кафу и Клаудиу Кешеру. Също така бяха маркирани няколко засади на Кафу и Кешеру.

През второто време се наблюдаваше двустранна игра, като се редуваха атаки и контраатаки и на двата отбора. Домакините заплашиха вратата на Владислав Стоянов през 52-ата, 62-ата и 66-ата минута, но до гол не се стигна. Лудогорец продължи с пропуските, като в 47-ата минута вратарят на Монтана спаси шут на Марселиньо и на Вандерсон в 71-ата.

Единственият гол в срещата бе реализиран 6 минути по-късно след отлична атака на Лудогорец, завършена от Кешеру.