Лудогорец II с втора победа през пролетта

Снимка: ludogorec.net (архив)
Лудогорец победи Септември (Симитли) с 1:0 като гост в среща от 20-ти кръг на "Б" група. Точен за "орлите" бе Янаки Смирнов от дузпа.

През първото полувреме играта бе равностойна, като и двата отбора имаха положения, но до гол не се стигна.

В 69-ата минута бе отсъдена дузпа в полза на гостите от Лудогорец след игра с ръка на противников играч. Дузпата бе успешно реализирана от Янаки Смирнов.

Малко след единствения гол в срещата играта временно бе прекъсната заради спречкване между двата отбора, в резултат на което Цветелин Чунчуков бе ударен и падна на земята.

След тази ситуация отборите останаха с по 10 души на терена след червени картони за Преслав Ивелинов Петров от Лудогорец и капитанът на Септември Анатоли Лулейски.