Венци Керчев с първи гол за Лудогорец при победа над Берое (ВИДЕО)

Снимка: ludogorec.net (архив)
Лудогорец с поредна победа в "А" група. "Орлите" победиха Берое с 2:0 в среща от 26-ти кръг. Точни за Лудогорец бяха младокът Венцислав Керчев и Марселиньо малко преди края.

През първите минути на срещата и двата отбора организираха по няколко атаки, но не се стигна до нищо сериозно.

В 21-ата минута Исмаил Иса остана непокрит, но топката бързо му бе отнета, при контрата от страна на Лудогорец, Вандерсон изпрати топката в страни от вратата.

В 25-ата минута Йордан Минев напредна по фланга, центрира към Вандерсон, но Макенджиев го изпревари и изби.

В 39-ата минута след центриране на Вандерсон от пряк свободен удар, Венцислав Керчев изпрати топката по земя във вратата на Берое.

В 65-ата минута Андрей Препелица пусна към Вандерсон, който остана сам срещу стражът на Берое, но бразилецът изпрати топката извън рамките на вратата.

В 71-ата минута Владо Стоянов излезе напред, но бе преодолян от Исмаил Иса, който остана сам срещу Козмин Моци, който бе на гол линията, Иса стреля, но Моци се намеси и изби с глава.

В последната минута от добавеното време на втората част Марселиньо комбинира с влезлия като резерва Кишада и успя да вкара за крайното 2-0.