Шоу и 6:6 между Лудогорец и Витоша, Бойко и Домусчиев блестят

Лудогорец и Витоша (Бистрица) завършиха 6:6 в благотворителен двубой на "Лудогорец Арена". Всички събрани средства отидоха за школата на шампионите. Собственикът на домакините Кирил Домусчиев и премиерът на България Бойко Борисов бяха героите в двубоя, вкарвайки по четири гола.

Головото шоу започна в 22-ата минута, когато Домусчиев се разписа от дузпа. Наказателният удар бе отсъден за нарушение срещу новото попълнение Франк Гуела. Бойко Борисов изравни също от дузпа в 28-ата минута. В 35-ата минута Борисов асистира на Станислав Манолев за 1:2. Домусчиев успя да вкара второ попадение в 45-ата минута за 2:2. В 56-ата минута Борисов направи 2:3 от дузпа, а минута по-късно Домусчиев оформи хеттрика си за 3:3. В 61-ата минута Жуниор Кишада изведе домакините напред, но в ответната атака статуквото бе възстановено след страхотен гол на Бойко Борисов, който също оформи своя хеттрик. Отново Борисов бе точен за 4:5 в 72-ата минута. В 74-ата минута Домусчиев направи 5:5. Даниел Шмедин направи 5:6 в 78-ата минута след асистенция на Ивелин Попов. Емил Гъргоров оформи крайното 6:6 в последната 80-а минута на мача.