Лудогорец продължава с победите (ВИДЕО)

Снимка: ludogorec.net (архив)
"Орлите" записаха 12-а поредна победа след като надвиха Черно море с 2-1 в Разград. Точни за Лудогорец бяха Вандерсон и Клаудиу Кешеру от дузпа.

В началото на мача Лудогорец доминира и стигна до ранен гол. В 9-ата минута Джонатан Кафу получи топката, след това пусна към Саша, който намери Вандерсон, последният навлезе в наказателното поле, останал сам срещу вратаря на Черно море и вкара за 1-0.

Малко по-късно Клаудиу Кешеру се озова на отлична позиция, стреля, но топката мина над вратата.

В 31-ата минута Владислав Стоянов пусна към Витиня, който направи грешка в защита при връщането на топката към Керчев, след което топката се озова в Георги Илиев, който вкара за 1:1.

В 70-ата минута бе отсъдена дузпа в полза на Лудогорец, която бе успешно реализирана от Клаудиу Кешеру.

Следващата среща на Лудогорец е срещу Левски в София на 23 април от 20 ч.