Румънска голова фиеста в Разград при победа над Пирин с 4:1 (СНИМКИ и ВИДЕО)

Снимка: Фатме Соколова (ludogorec.net)
Лудогорец победи Пирин (Благоевград) с 4:1 в среща от 33-ия кръг на "А" група. Точни за "орлите" бяха Андрей Препелица, Клаудиу Кешеру, Козмин Моци и Вандерсон.

Още в 5-ата минута Клаудиу Кешеру опита силен удар посока вратата на Пирин, но топката мина покрай вратата.

В 12-ата минута Светослав Дяков стреля, но Костов изби. При добавката Андрей Препелица успя да открие резултата.

Две минути по-късно Кишада опита да удвои, но без успех.

В 22-ата минута Върджил Мисиджан центрира към Клаудиу Кешеру, който заби топката във вратата на Пирин за 2:0.

Десет минути по-късно и третия румънец в състава на Лудогорец, Козмин Моци след центриране на Натанаел успя да се разпише с глава за 3:0.

Малко преди края на редовното време от първата част, Вандерсон стреля от далеч и покачи за 4:0.

През втората част темпото в играта на Лудогорец спадна и повече голове не паднаха. В 82-ата минута Пирин успяха да отбележат гол дело на Даниел Генов.