Тежка загуба за Лудогорец U19 срещу ПСЖ в Младежката ШЛ

Юношите на Лудогорец до 19 години, които се състезават за втори път в Младежката Шампионска Лига записаха тежка загуба от ПСЖ с 1:8. Срещата се игра в София на стадион "Георги Аспарухов".

ПСЖ поведе с ранен гол на Есенде. В 29-ата минута Уеа бе точен за 2:0. Три минути по-късно отново Есенде успя да вкара и направи резултата класически.

В 38-ата минута Денислав Александров успя да върне един гол в мрежата на французите за 1:3.

Последвалите пет попадения във вратата на Лудогорец бяха дело на Нкунку(2), Диаби(1) и Уеа, който се разписа със хеттрик в този мач.

ЛУДОГОРЕЦ U19 - ПСЖ 1:8

0:1 Есенде (9')