Защитник на Лудогорец вкара на Дания (ВИДЕО)

В приятелски мач по футбол Дания загуби от Словакия с 1:3. Домакините от Дания поведоха в резултата с гол на Тобиас П. Микелсен в 22-ата минута.

Мартин Якубко изравни в 63-ата минута. В 72-ата минута Словакия поведе с 2:1 с гол на Марек Хамшик, а централният защитник на българския шампион Лудогорец Любомир Гулдан в 83-ата минута оформи крайния резултат - 3:1 за Словакия.

Дания започна в следния стартов състав: Стефан Андерсен, Жорес Окоре, Даниел Агер, Ларс Якобсен, Йеспер Юлсгард, Ники Зимлинг, Уилям Квист, Кристиан Ериксен, Михаел Крон-Дели, Тобиас Микелсен и Никлас Бендтнер

В квалификация за Мондиал 2014 отборът на България играе срещу Дания на 12 октомври на Националния стадион "Васил Левски".