Юношите на Лудогорец (до 17) с втора победа в елита

Снимка: Dariknews.bg
Втора победа записа в актива си „Лудогорец" в Елитната юношеска група до 17 години.

Пред повече от 200 зрители възпитаниците на треньора Милан Чирич надвиха връстниците си от „Векта"-Пловдив с 1:0.

Заради високите температури макар полувремената да са по 40 минути, съдийската бригада даде кратки почивки за освежаване на младите футболисти, около страничната линия бяха подредени и бутилки с вода.

Първият и единствен гол в мача падна в 10-тата минута. Заради спъване в наказателното поле съдията даде дузпа за „Лудогорец", би я Красимир Здравков и отбеляза.

Мачът бе оспорван, с положения и пред двете врати, повече голове обаче не паднаха.

„Лудогорец”: 12. Николай Шоколарев; 6. Исмаил Мастънов; 19. Антонио Стоянов; 5. Борислав Ангелов (кап.); 23. Александър Георгиев; 8. Кристиян Киров; 10. Олег Димитров; 11. Дилян Ганев; 9. Олгай Кула; 21. Красимир Здравков; 7. Томас Цвятков;

Резерви: 1. Едуард Мечикян; 22. Преслав Антонов; 18. Айсун Ахмедов; 16. Даниел Гергов; 4. Марио Илиев.

Треньор: Милан Чирич