Лудогорец (95 набор) с победа срещу Светкавица

Старшата на Лудогорец (родени 1995г) победиха в първи кръг от турнира за Купата на България тимът на Светкавица Търговище с 2:0. Мача се игра на стадиона в гр. Попово при изключително тежко за игра време. И двете попадения паднаха преди почивката, а техен автор бе полузащитника на лудогорци Ясен Деянов. Резултата бе открит в 27 минута, когато грешка в защитата на Светкавица позволи на Деянов да открие резултата. Второто попадение падна 8 минути по-късно, когато Веселин Йовев бе изведен добре по крилото и центрира, а автора на първия гол Деянов овладя топката и веднага отправи удар, с който прехвърли вратаря на гостите и по този начин отбеляза второто си попадение в мача. Докрая на срещата разградчани имаха още куп чисти положения, но Христо Станчев , Семих Али , Бейджан Хюсеинов не бяха достатъчно концентрирани пред гола. Следващия мач на играчите на Росен Маринов е на 01.10.12 като съперника още не е ясен.