Локомотив Пловдив - Лудогорец 2:5 [приключил]

!!! ПРЕЗАРЕЖДАЙТЕ СТРАНИЦАТА, ЗА ДА ВИДИТЕ ПРОМЕНИТЕ !!!

Коментари на живо

90+4' КРАЙ НА МАЧА! Победа за Лудогорец, която го поставя на първа позиция в временното класиране!
90+3' жълт картон 5:2 за Лудогорец! Бургзорг реализира на празна врата след подаване на Генчев
4 минути добавено време
89' Трима от Лудогорец излязоха сами срещу вратаря Кунчев, който обаче предотврати гол
89' Удар с глава на Абушев в напречната греда
87' жълт картон Жълт картон за Марселиньо
82' В игра влиза Мичел Бургзорг на мястото на Емил Гъргоров.
79' жълт картон ГОЛ за Локо - 2:4! Марков центрира, топката бе отклонена на задна греда и там Абушев бележи с летящ плонж отблизо.
76' Още една смяна в Лудогорец. Иван Стоянов излиза, а на негово място влиза Роман Безяк.
72' Скандали на "Лаута". От щаба на Локо (Пд) скочиха на страничния рефер при четвъртия гол на Лудогорец. Домакините претендираха за засада при попадението на Гъргоров
68' жълт картон Нов гол(4:1) за Лудогорец, който отново е дело на Гъргоров.
63' жълт картон 3:1 за Лудогорец! Гъргоров получи хитър пас зад защитата, излъга вратаря, после защитник се опита да му избие топката, не успя и Бадема на празна врата вкара. Асистенцията е на Иван Стоянов
62' След гола си Локомотив се активизира и атаките към вратата на Чворович валят една след друга
58' Смяна в състава на Лудогорец, от игра излиза Франк Гуела, а на негово място влиза Димо Бакалов
58' жълт картон Кирил Котев намалява резултата срещу Лудогорец! След меле в наказателното поле на гостите, където имаше трима играчи на Локомотив, Кирил Котев бе най-съобразителен, обърна се отбеляза от близко разстояние.
55' Стоянов пробва хитър пас към Марселиньо, но бразилецът не успява да овладее.
Начало на втората част!
----
45' КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ
44' Иван Стоянов излиза на стрелкова позиция, но този път Кунчев спасява.
42' жълт картон Отлична атака на Гостите. Гъргоров изведе Гела, който нямаше проблем да прекара топката между краката на Кунчев.
38' Кирил Котев стреля с глава, но топката излиза в аут.
36' жълт картон Страхотно заучено положение след свободен удар, Станислав Генчев пусна към Гъргоров, той продължи към Марселиньо, с което матира защитата на домакините и остави бразилеца сам срещу вратаря, а той нямаше проблем да се разпише.
35' жълт картон Жълт картон за Ковачев, който нарушава правилата срещу Марселиньо.
33' жълт картон Жълт картон за Кейсара за нарушение срещу Златински.
32' Топовен шут на Гела към вратата на Локомотив, Кунчев избива в корнер.
30' Центриране от фаул, Златински игра с глава, но прати топката в аут.
29' жълт картон Груб фаул на Гуела срещу играч на Локо Пд.
28' Добър шанс за Локо Пд, Курдов отправи много лек удар и вратарят спасява.
21' Удар на Станислав Генчев, топката минава над гредата.
15' Иван Стоянов пробива добре отдясно и центрира добре, но Кунчев лови топката.
8' Гуела навлиза в нак. поле, центрира почти от аутлинията, но топката минава между двама играчи на зелените.
5' жълт картон Жълт картон за Николай Дюлгеров, който днес дебютира за Локомотив Пловдив.