Лудогорец (95 набор) продължава напред за купата на БФС

Старшата на Лудогорец (набор 95) продължава напред за купата на БФС след като вчера (01.10.2012 г.) победи своите връстници от Дунав Русе с 3- 1.

Мачът се игра на неутрален терен в гр.Кубрат. Mомчетата на Росен Маринов бяха по-добри през цялото игрово време и закономерно продължават напред в турнира.Двубоят започна отлично за орлетата.Още в 3 минута Ясен Деянов откри резултата след бърза атака преминала през Антони Иванов-точката,Любомир Христов и Веселин Йовев. Отбора от крайдунавския град се върна в мача в 12 минута след колективна грешка в отбраната на орлетата. По-класният тим на терена бе този на разградчани и съвсем заслужено младите таланти взеха преднина още до почивката. В 38 минута след заучена комбинация от корнер Ясен Деянов хладнокръвно реализира втория си гол в мача. И след антракта Лудогорец доминираха на терена и то още по-осезаемо. Много пропуски,но важен гол на халфа Христо Иванов доведе резултата до крайното 3-1.

Така след 2-0 над Светкавица Търговище в миналия кръг,Лудогорец "взе скалпа" и на отбора на Дунав Русе и продължава заслужено напред към осминафиналите в турнира за купата на БФС.