Лудогорец (до 17) с победа над Славия (до 17)

Пета поредна победа постигнаха юношите на Лудогорец в първенството на елитната група до 17 години.

Талантите, водени от треньора Милан Чирич, спечелиха с 2:0 срещу Славия на Тренировъчната база в Разград.

След оспорвано първо полувреме, завършило без голове, но с много спорни положения, малките орли излязоха за втората част с още повече хъс за победа. Резултата откри в 65-тата минута националът Георги Кънчев, само минута по-късно за спъване от страна на вратаря в наказателното поле, съдията отсъди дузпа, изпълнена перфектно от любимеца на публиката Красимир Здравков.

Поредните три точки оставят Лудогорец на върха в класирането. Момчетата на Чирич, които правят супер сезон и до момента имат седем победи и един равен, водят с две точки пред Левски, каквато е ситуацията и при мъжете в "А" група.

"Определено втората част бе по-добра за нас. Имахме добър контрол върху топката, превъзхождахме съперника и си вкарахме положенията. Доволен съм от момчетата", заяви за клубния сайт треньорът Милан Чирич.

Съставът на Лудогорец срещу Славия: Шоколорев, Ангелов, Георгиев, Стилянов, Илиев (40-Гергов), Китов, Димитров, Ганев (40-Антонов), Здравков, Кула, Кънчев