Лудогорец (97) с 7:0 срещу Белица (97)

Снимки: Dariknews.bg
След разгромен резултат 7:0 юношите младша възраст на „Лудогорец" добавиха още 3 точки в класирането си в зона „Русе".

Възпитаниците на Диян Ангелов, родени 1997 г., доминираха над съперника си - „Панайот Хитов"-Тутракан на Тренировъчната база на шампионите. И в двете полувремена на мача гостите рядко достигаха до вратата на Тодор Ценов, само малшансът за нападателите в бели екипи сред почивката спаси на момчетата от Тутракан загуба с двуцифрено число.

С хеттрик се отличиха двама от играчите на „Лудогорец". Станчо Димитров откри резултата още в 13-тата минута, после вкара и в 31-вата и 35-тата. Светослав Бонев се разписа за 2:0 в 17-тата минута, в следващата вкара пак, третият му гол е записан в 35-тата минута. Крайният резултат оформи Иван Тодоров в 45-тата минута.

Съставът на „Лудогорец": 1. Тодор Ценов; 2. Петър Петров; 3. Венцислав Керчев; 14. Преслав Петров; 6. Людмил Иванов; 8. Илия Дженков; 22. Мартин Кирилов; 19. Ерхав Хюсмен; 5. Иван Тодоров; 10. Светослав Бонев; 11. Станчо Димитров.

Резерви: 12. Емил Господинов; 17. Николай Николов; 20. Юлиян Митов; 4. Ертан Рийза; 7. Нико Ангелов.