Лудогорец завърши с равен срещу Рапид (Букурещ)

Лудогорец и Рапид (Букурещ) завършиха 2:2 в контролна среща изиграна на стадион "Лудогорец арена". Александру Йоница откри резултата с диагонален удар в долния десен ъгъл на Голубович от фронтална позиция пред наказателното поле. Преди това грешка направиха централните защитници на Лудогорец.

Малко по-късно Ильовски удвоява след колективна грешка в защитата на Лудогорец. Най-напред Теро Мантула сбърка, а след това неразбирателство между Голубович и Моци позволи на футболиста на гостите да се измъкне и да вкара на празна врата.

В 45-тата минута Кишада финтира елегантно защитник в наказателното поле на Рапид и с премерен удар покрай плонжиращия вратар намали изоставането на българския шампион.

В 87-мата минута Гела бележи с премерен удар с левия крак в долния десен ъгъл от дъгата на наказателното поле между няколко защитници.

След последния съдийски сигнал Барт тръгна да се разправя със Сурду и приятелската среща изобщо не завършва приятелски, след като Ахмед Ахмед реши да се прави на интересен.