Малшанс за Лудогорец на Герена, Левски победи с 3:2 (ВИДЕО)

Малшанс за Лудогорец на Герена срещу Левски. "Сините" победиха "орлите" след 3-2 и две греди за Лудогорец.

Още в 5-ата минута Бедоя стреля, след което Владо Стоянов не се намеси както трябва и Левски поведе с 1-0.

Десет минути по-късно бе отсъдена дузпа за Лудогорец след нарушение срещу Роман Безяк в нак. поле на Левски. Козмин Моци изпълни дузпата и Лудогорец изравни резултата за 1-1.

В 26-ата минута Веселин Минев напредна към вратата на Лудогорец, направи двойно подаване със свой съотборник, но Владо Стоянов се намеси.

Минута по-късно Сърмов вкара за 2-1 след центриране от корнер.

В 36-ата минута Бедоя отново е точен за Левски. След грешка в защитата на Лудогорец и неуспешна намеса на Владо Стоянов, Левски поведе с 3-1.

В 42-ата минута Лудогорец остана с 10 души на терена след директен червен картон за Кайсара.

През второто полувреме двата отбора си размениха по няколко сериозни атаки. В 76-ата минута Вандерсон центрира от корнер, топката бе избита от играч на Левски. След това отново топката достигна до Вандерсон, който центрира топката към далечния ъгъл, след което кълбото попадна в мрежата на Левски за 3-2.

В 92-ата минута Браян Ангуло опита да стреля отдалеч, топката нацели напречната греда и излезе в аут.

Следващата среща на Лудогорец е срещу Реал Мадрид на 1 октомври от 21:45 ч.