Лудогорец би Ботев (Пд) с 1:0 (СНИМКИ и ВИДЕО)

Лудогорец победи Ботев (Пловдив) с 1-0 след гол на Абел Анисе. Това бе последната среща на "орлите" за 2014-та година и те ще "зимуват" на второ място във временното класиране на "А" група.

Още във 2-ата минута Абел Анисе имаше шанс да открие резултата, но Страховяк улови без проблеми.

В 6-ата минута Йордан Минев напусна принудително терена поради контузия, на негово място влезе Александър Василев.

В 22-ата минута Мисиджан навлезе в наказателното поле, но вместо да стреля, пусна към Кишада, бразилецът обаче се засуети и сам срещу вратаря ритна над горната греда.

В 27-ата минута Кайсара намери Марселиньо в пеналта, той не успя да стреля, но подаде към Анисе, който от границата на наказателното поле с плътен удар с левия крак откри резултата.

В 43-ата минута Мишо Александров навлезе в наказателното поле и преодоля Стаховяк, но ударът му се отби в дясната греда.

В 60-ата минута Юнес Хамза отправи удар, след като бе намерен много добре без да има бранител до него, но тунизиецът прати топката високо над горната греда.

До края на срещата двата отбора си размениха по няколко атаки, но до гол така и не се стигна.

След последния съдийски сигнал Върджил Мисиджан и Радослав Терзиев си размениха реплики, нервните състезатели си налетяха на бой, но бяха разтървани от останалите футболисти на терена.